Przejdź do strony głównej JakiOlej.pl
 

Copyrights


Portal  „JakiOlej.pl" szanuje cudzą pracę i cudzą własność intelektualną. Tego samego oczekuje od użytkowników. W związku z tym prosimy wziąć pod uwagę, że możliwości używania, kopiowania i rozpowszechniania dokumentów dostępnych w portalu „JakiOlej.pl", wraz ze zdjęciami, grafiką, rysunkami, itp., są ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami, które przysługują legitymowanym podmiotom.Nazwa „JakiOlej.pl" oraz znak graficzny "JakiOlej.pl" są zastrzeżone i nie mogą być używane w reklamie i publikacjach pokrewnych bez wyraźnej zgody portalu „JakiOlej.pl" z siedzibą w Szczecinie. To samo dotyczy innych nazw, znaków i wzorów zastrzeżonych na rzecz wyżej wymienionego podmiotu.

Portal „JakiOlej.pl" dopełnia wszelkich starań aby informacje ukazujące się w portalu były rzetelne i zgodne z prawdą. Jednocześnie „JakiOlej.pl" nie odpowiada za jakiekolwiek szkody związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych bądź niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych w portalu informacji.

W razie wątpliwości natury prawnej dotyczących wykorzystywania elementów zawartych w portalu „jakiOlej.pl", prosimy o kontakt pod adresem : biuro@jakiolej.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © 2010 JakiOlej.pl. All rights reserved.


 

Powrót

Reklama na stronie JakiOlej.pl