Przejdź do strony głównej JakiOlej.pl
 Szczegóły firmy

Petro Canada

producent olejów silnikowych Petro Canada

Petro Canada Lubricants to największy kanadyjski koncern paliwowo-naftowy, który zajmuje się wydobyciem 
i przetworzeniem ropy naftowej pozyskiwanej z własnych pokładów wydobywczych. Koncern produkuje ponad 350 rodzajów innowacyjnych środków smarowych, specjalistycznych płynów oraz smarów.
Wszystkie produkty posiadają potwierdzone klasy API, ACEA jak również aprobaty techniczne producentów silników. W ofercie motoryzacji znajdziemy około 40 produktów z czołowymi liniami, DURON oraz SUPREME. Oferta przemysłowa jest bardzo szeroka i obejmuje ponad 150 pozycji.
Firma obecna jest w ponad 60 krajach na całym świecie oraz posiada swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych i Europie. Sieć sprzedaży w Europie koordynowana jest z biura w Wielkiej Brytanii, składy celne produktów PC znajdują się w Wielkiej Brytanii i Holandii, skąd dystrybuowane są do wszystkich krajów europejskich.

Sprzedaż firmy w Europie realizowana jest poprzez sieć autoryzowanych dystrybutorów. Petro-Canada posiada swoich przedstawicieli w: Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Polsce, Rosji, Ukrainie, Skandynawii i Krajach Nadbałtyckich.

 

Reklama na stronie JakiOlej.pl