Przejdź do strony głównej JakiOlej.pl
 

Jak przygotować samochód na wiosnę?

Dostępne od 28 marca w ramach Tygodnia Auto Błysk
we wszystkich sklepach Lidl produkty uznanej marki W5 cechuje wysoka, sprawdzona jakość oraz wyjątkowo korzystna cena.


Zadbaj o wnętrze...


Wiosenne porządki powinny wiązać się nie tylko z obowiązkową wizytą w myjni samochodowej. Resztki zimy należy również usunąć z wnętrza - oczyszczając tapicerkę i wykładziny. Do czyszczenia oraz konserwacji można użyć pianki W5. Preparat usuwa brud oraz plamy, działając na zewnętrzną warstwę tkaniny i nie powodując jej przemoknięcia. Pianka W5 nadaje się do materiałów obiciowych
z włókien naturalnych i sztucznych.
Cena 300 ml: 4,99 PLN


Po gruntownym oczyszczeniu wnętrza samochodu z zimowego błota, piachu oraz solnych zacieków, można przejść do czyszczenia deski rozdzielczej oraz innych elementów samochodu wykonanych z tworzywa sztucznego. Środek do czyszczenia W5 Cockpit Spray w aerozolu trwale konserwuje, odżywia, nadaje długotrwały połysk oraz zapewnia świeży zapach.
Cena 300 ml: 4,99 PLN

Aby uzyskany efekt zachować jak najdłużej, warto zaopatrzyć się w ściereczki do szyb samochodowych oraz chusteczki do pielęgnacji kokpitu.
Nawilżane ściereczki do szyb nie pozostawiają smug na szkle i zapewniają właściwą widoczność. Natomiast chusteczki do pielęgnacji kokpitu nadają - w zależności od zapotrzebowania - matową czystość lub idealny połysk różnym tworzywom sztucznym. Oba produkty są antystatyczne - zapobiegają szybkiemu osadzaniu się kurzu.
Cena 30 sztuk chusteczek/ściereczek: 9,99 PLN


Zadbaj o poziom...
Przed pierwszą dłuższą wiosenną trasą niezbędne będzie sprawdzenie poziomu oleju silnikowego. W5 Engine Oil jest produktem wielozakresowym, nadającym się zarówno do silników benzynowych, jak i diesla. Produkt odpowiada następującym klasyfikacjom i specyfikacjom: API SF/CD, MIL-L 46152 B.
Cena 5 l: 39,99 PLN

Ostatni szlif...
Po wizycie w automyjni
i dokładnym wysuszeniu samochodu należy oczyścić
i wypolerować lakier. Politura samochodowa W5 czyści, poleruje i nabłyszcza, maskując zarazem niewielkie otarcia i zarysowania.
Cena 375 ml: 9,99 PLNBłyszczący lakier jest już przygotowany na naniesienie wosku samochodowego W5
o lekkim, bardzo przyjemnym owocowym zapachu. Ta para produktów sprawi, że Twój lśniący samochód z pewnością wyróżni się na drodze.Cena 200 ml: 19,99 PLN


Nie zapomnij o...
...felgach! Nawet najbardziej spektakularne efekty pielęgnacji mogą zepsuć zaniedbane, nieoczyszczone z nagromadzonego osadu i kurzu felgi, tym bardziej że to jedna z najszybciej brudzących się części auta. Dlatego warto zaopatrzyć się w środek do czyszczenia felg w sprayu. Usuwa on silne plamy, smugi i inne zabrudzenia. Działa ochronnie na powierzchnię, nie niszcząc jej struktury.
W pielęgnacji auta, a zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim niezbędny może okazać się preparat do usuwania śladów po owadach W5. Użyty w trakcie podróży, zapewni prawidłową widoczność oraz zminimalizuje konieczność stosowania ostrych narzędzi do zeskrobywania nagromadzonego osadu. Odpowiedni do szkła, lakieru oraz tworzyw sztucznych.
Cena obu preparatów 750 ml: 6,66 PLN


Informacje o firmie:
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalności na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 8000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 400.


 

JakiOlej.pl | 2011-04-01

Powrót

Reklama na stronie JakiOlej.pl