Przejdź do strony głównej JakiOlej.pl
 Szczegóły firmy

Comma

producent olejów silnikowych Comma

Przez ponad 40 lat Comma jest synonimem jakości olejów oraz chemii motoryzacyjnej. Jesteśmy liczącym się graczem na rynku olejów, chemii oraz środków ochrony samochodu. Klienci są naszym skarbem, który zainspirował przed laty nasz rodzinny wówczas biznes. Dzisiaj należymy do największego koncernu naftowego na świecie. Naszym celem jest sprawienie, abyśmy byli pierwszym wyborem dla klientów, poprzez innowacyjność, doskonałość i jakość.
Nasza pasja do produktów o najwyższych osiągach, jest u podwalin wszystkiego co robimy, poczynając od bycia dostawcą dla wszystkich rasowych angielskich wyścigówek Caterham, po naszą obsesję jakości, połączonej z innowacyjnością. Produkty zaprojektowane przez wyścigowych entuzjastów, są sprawdzone przez najwyższe standardy Brytyjskiego motorsportu.

Dzięki jednej z nowocześniejszych fabryk olejów i chemii motoryzacyjnej zlokalizowanej w KENT w południowej Anglii oraz oddziałowi w holenderskim Weert, nasze produkty są dostępne w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej, Bliskim oraz Dalekim Wschodzie, Australii oraz Afryce.

 

Reklama na stronie JakiOlej.pl